Zabiegi Na Brzuch Po Ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, ale może również wpłynąć na skórę brzucha, powodując jej rozciągnięcie, utratę elastyczności i pojawienie się cellulitu. EMTONE® to innowacyjne rozwiązanie, które dzięki połączeniu dwóch skutecznych technologii pomaga w przywróceniu jędrności skóry brzucha po ciąży.

 

Promocja na zabiegi Na Brzuch Po Ciąży dla Mam

EMTONE® to nowoczesna technologia, która łączy w sobie dwie skuteczne metody walki z cellulitem i utratą jędrności skóry. Dzięki połączeniu radiofrekwencji monopolarnych z falami akustycznymi, zabieg skutecznie działa na głębokie warstwy skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Dla osób zainteresowanych poprawą kondycji skóry brzucha po ciąży lub utracie wagi, oferujemy pakiet czterech zabiegów EMTONE® w korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z działaniem tej innowacyjnej metody i obserwowania jej efektów na własnej skórze.

\

Zabieg EMTONE - Jędrny Brzuch

1300 PLN/4 zabiegi

CENA LIMITOWANA (1500 PLN) OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB w danym miesiącu.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE - Jędrny Brzuch

2100 PLN/6 zabiegów

CENA LIMITOWANA (2100 PLN) OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB w danym miesiącu.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg HIFU - Brzuch po Ciąży

1200 PLN

CENA wkrótce wzrośnie do 1400 zł. Zobacz więcej informacji o zabiegach HIFU

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg Sculptra - Brzuch po Ciąży

1800 PLN

 

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

Jak szybko po porodzie można przystąpić do zabiegów na brzuch?

 • Po porodzie naturalnym: możliwość przystąpienia do zabiegu po upływie 3 miesięcy.
 • Po cesarskim cięciu: możliwość przystąpienia do zabiegu po upływie 6 miesięcy.

Dla kobiet karmiących piersią: Decyzja o przystąpieniu do zabiegu pozostawiona jest w gestii pacjentki. Prosimy o podpisanie oświadczenia o świadomości potencjalnych ryzyk. Należy podkreślić, że nie ma badań potwierdzających negatywne zmiany w jakości pokarmu po zabiegu Emtone. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas konsultacji jesteśmy gotowi zaproponować alternatywne metody leczenia o podobnym działaniu, takie jak np. HIFU.

Zabieg EMTONE® skupia się na pięciu głównych przyczynach niedoskonałości skóry

5 przyczyn niedoskonałości ciała które pokonuje EMTONE®

ZWŁÓKNIAŁA TKANKA ŁĄCZNA

W walce z cellulitem kluczowe jest uelastycznienie tkanki łącznej. Porównaliśmy ją stronę wcześniej do kabaretki, która – gdy jest zwłókniała – zaciąga i uwypukla „zraziki tłuszczowe”, tworząc nieestetyczne pofałdowania.

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

To nie tkanka tłuszczowa odpowiada za tworzenie się cellulitu, ale nadmiar tłuszczu może zwiększać widoczność skórki pomarańczowej. Jeśli bowiem pasma tkanki łącznej są zwłókniałe, to będą zaciągać tłuszcz, tworząc cellulit. A im więcej będzie zapasów tłuszczu, tym pofałdowania będą większe. A więc walcząc z cellulitem, warto także redukować tkankę tłuszczową, na przykład za pomocą zabiegów lipolitycznych.

WIOTKA I CIENKA SKÓRA

Trzecie zadanie to dbanie o jakość samej skóry, która znajduje się nad tkanka tłuszczową i łączną. Mówiąc najprościej i stosując uogólnienia: im jest ona grubsza i bardziej jędrna, tym lepiej „przykrywa” cellulit, w rezultacie jest on mniej widoczny. Skóra w dobrej kondycji po prostu „maskuje” problem”. Skóra cienka i wiotka, uwypukla go! W rozmowie z klientkami możesz porównać skórę do obrusu, im jest on grubszy, tym lepiej zakrywa fakturę stołu, na który jest położony.

LENIWY UKŁAD LIMFATYCZNY

Rozwojowi cellulitu sprzyja zbyt wolna praca układu limfatycznego. Dlatego tworząc idealną terapię antycellulitową, należy zadbać o przyspieszenie działania systemu chłonnego, aby szybciej pozbywać się zastojów i toksyn.

SŁABE UKRWIENIE TKANEK

Ciało zajęte cellulitem jest chłodniejsze, co potwierdzają badania kliniczne, wykorzystujące obraz z kamer termowizyjnych. Zabiegi skoncentrowane na ciele powinny poprawiać ukrwienie tkanek, pobudzając proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Będzie to miało wpływ na lepszą regenerację skóry i wygląd ciała.

EMTONE® to połączenie dwóch skutecznych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. EMTONE® pokonuje aż 5 przyczyn niedoskonałości skóry.

Promocja na zabiegi dla Mam

EMTONE® to zaawansowana metoda łącząca dwa efektywne podejścia do redukcji cellulitu i wzmacniania jędrności skóry. Wykorzystując synergiczne działanie radiofrekwencji monopolarnych oraz fal akustycznych, terapia ta oddziałuje głęboko na skórę, pobudzając tworzenie kolagenu i elastyny. Dla tych, którzy pragną poprawić wygląd skóry brzucha po narodzinach dziecka lub po zrzuceniu zbędnych kilogramów, proponujemy zestaw czterech sesji EMTONE® w atrakcyjnym pakiecie cenowym. Zachęcamy do poznania tej zaawansowanej technologii i doświadczenia jej korzyści na własnym ciele.

\

Zabieg EMTONE - Jędrny Brzuch

1500 PLN/4 zabegi

CENA LIMITOWANA (1500 PLN) OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB w danym miesiącu

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE - Jędrny Brzuch

2100 PLN/6 zabiegów

CENA LIMITOWANA (2100 PLN) OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB w danym miesiącu

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg HIFU - Brzuch po ciąży

1000 PLN

Zobacz informacje o zabiegach HIFU 

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg Sculptra - Brzuch po ciąży

1500 PLN

 

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

SYNTEZA DWÓCH TECHNOLOGII ANTYCELLULITOWYCH W JEDNYM ZABIEGU! 

współdziałanie fal akustycznych i radiowych

Monopolarna Radiofrekwencja, inaczej jednobiegunowa fala radiowa, jest ceniona w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej za jej głębokie działanie. Ta specyficzna fala penetruje skórę aż do głębokości około 4 cm, docierając do tkanki podskórnej. Co ważne, jej energia nie rozprasza się na powierzchniowych warstwach, co prowadzi do intensywnej i głębokiej regeneracji. Proces ten podgrzewa tkanki podskórne do temperatury w zakresie 45-55 stopni Celsjusza, stymulując reorganizację kolagenu. W efekcie, włókna tkanki łącznej odzyskują swoją elastyczność.

Monopolarna fala radiowa ma również zdolność do oddziaływania na tkankę tłuszczową, działając lipolitycznie. Jej termiczne działanie sprawia, że komórki tłuszczowe uwalniają zgromadzone w nich zapasy tłuszczu, a ich ilość maleje. Co więcej, ta technika intensywnie wpływa na skórę właściwą, stymulując produkcję nowego kolagenu i napinając wiotką skórę. W rezultacie skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Fale dźwiękowe, generując drgania w tkance, rozbijają struktury odpowiedzialne za powstawanie efektu „skórki pomarańczowej”. Poprzez działanie tych fal, komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, co przyspiesza proces rozkładu tłuszczu. Dodatkowo, obserwuje się poprawę w przepływie krwi oraz mikrokrążeniu limfy. Z jednej strony przyczynia się to do szybszego usuwania tłuszczu i niepożądanych substancji, z drugiej – zwiększa dopływ składników odżywczych do tkanek oraz aktywuje enzymy odpowiedzialne za metabolizm tłuszczu. W efekcie skóra odzyskuje gładkość i sprężystość, a objawy cellulitu maleją, co przekłada się na bardziej wymodelowaną sylwetkę.

WYSZCZUPLENIE SYLWETKI

Zabieg jest szczególnie ceniony przez klientki, które nie mogą pozbyć się miejscowo nagromadzonego „tłuszczyku” innymi sposobami niż zabiegi, np. dietą i ćwiczeniami. U wielu kobiet występuje miejscowa podatność na magazynowanie tkanki tłuszczowej np. na biodrach, udach, brzuchu. Terapia uderzeniowa z wykorzystaniem fali akustycznej i monopolarnej radiofrekwencji usuwa miejscowe nadmiary tłuszczu, dbając jednocześnie o ujędrnienie skóry. Dzięki temu klientki nie pozostają z problemem nadmiaru „luźnej” skóry po redukcji tkanki tłuszczowej. Ich sylwetka jest wysmuklona, a skóra jędrna.

UJĘDRNIENIE CIAŁA

Po narodzinach pierwszego dziecka, aż 86% kobiet zauważa problem związany z utratą jędrności skóry w rejonie brzucha. Naturalne ujędrnienie tej skóry może być wyzwaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że z upływem lat skóra traci kolagen. Badania wskazują, że po przekroczeniu 20. roku życia, każdego roku skóra traci średnio 1% kolagenu, a co dekadę jej gęstość maleje o około 7%. Pierwsze oznaki wiotczenia skóry zazwyczaj pojawiają się około 35. roku życia, nie tylko na brzuchu, ale także na ramionach, wewnętrznych stronach ud czy pośladkach. Aby przeciwdziałać temu procesowi, warto stymulować skórę do produkcji nowego kolagenu oraz napinać włókna kolagenowe, które z wiekiem tracą swoją sprężystość. Jednym z metod jest zastosowanie radiofrekwencji monopolarnych, która pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność.

PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU

Dedykowane drenażowi limfatycznemu urządzenia przyspieszają metabolizm, ułatwiają pozbywanie się toksyn i zatrzymanej wody – w ten sposób redukują obrzęki. To jednak odrębne zabiegi i dodatkowe koszty. Tymczasem zabieg EMTONE  to taki masaż w trakcie głównego zabiegu, który działa również silnie antycellulitowo i ujędrniająco. To oszczędność czasu i większa efektywność, a co za tym idzie zadowolenie klientek.

REDUKCJA CELLULITU

Urządzenia przeznaczone do drenażu limfatycznego wspomagają przyspieszenie metabolizmu, pomagając w eliminacji toksyn i nadmiaru płynów, co skutkuje redukcją obrzęków. Chociaż są to specyficzne procedury, które mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami, zabieg EMTONE integruje techniki masażu, które działają przeciwdziałająco na cellulit i wspierają jędrność skóry. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i zwiększyć skuteczność zabiegu, co przekłada się na satysfakcję pacjentów.

POPRAWIA UKRWIENIA TKANEK

Analizy termiczne skóry dotkniętej cellulitem wskazują na jej nierównomierne rozkładanie ciepła, co sugeruje gorsze ukrwienie i często niższą temperaturę w dotyku. Wykorzystywane przez nas urządzenie, dzięki fali dźwiękowej, zwiększa przepływ krwi w skórze, prowadząc do procesu zwanego neowaskularyzacją. W efekcie sprzyja to zmniejszeniu cellulitu i lepszej regeneracji tkanek. W skrócie, skóra otrzymuje więcej składników niezbędnych do produkcji nowego kolagenu i elastyny, które są kluczowe dla jej jędrności, elastyczności i młodzieńczego wyglądu.

EFEKTY ZABIEGOWE

Jakie rezultaty daje zabieg EMTONE®? Urządzenie uderzające w 5 przyczyn niedoskonałości
ciała ma potwierdzoną skuteczność za pomocą badań klinicznych. Poznaj efekty połączenia fal
radiowych i akustycznych na podstawie wyników tych badań*

 • 93% uczestniczek badań doświadczyło wyraźnej poprawy w zakresie cellulitu, przy czym najbardziej zauważalne efekty zaobserwowano u osób z cellulitem umiarkowanie zaawansowanym.
 • Widoczne były zmniejszone nierówności skórne, często określane jako „skórka pomarańczowa”.
 • Uczestnicy badania zanotowali redukcję obwodów bioder o średnio 2.31 cm oraz 2.13 cm na każdym udzie, mimo braku znaczących zmian w masie ciała.
 • Badania ultrasonograficzne wykazały poprawę struktury skóry, w tym jej pogrubienie oraz redukcję warstwy tłuszczu podskórnego.
 • Analiza termiczna wskazała na większą jednorodność cieplną obszarów leczonych, co sugeruje lepsze ukrwienie i dotlenienie tkanek.
 • Subiektywne odczucia pacjentów były jeszcze bardziej pozytywne niż wyniki obiektywne, wskazując na poprawę elastyczności skóry, jej wygładzenie oraz lepsze krążenie.

*Fritz K, Salavastru C, Gyurova M. Clinical evaluation of simultaneously applied monopolar
radiofrequency and targeted pressure energy as a new method for noninvasive
treatment of cellulite in postpubertal women. J Cosmet Dermatol. 2018.

 

I

WSKAZANIA

 • Cellulit w każdej fazie, nawet najbardziej zaawansowanej
 • Cellulit tłuszczowy, wodny, włóknisty, mieszany
 • Utrata jędrności skóry brzucha, ud, pośladków, ramion, bioder, nad kolanami
 • Wiotczenie skóry związane z wiekiem
 • Nadmiar luźnej skóry po ciąży lub odchudzaniu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Profilaktyka utraty wiotkości skóry po 35 roku życia
 • Wspomaganie odchudzania

PRZECIWSKAZANIA

 • Infekcje bakteryjne i wirusowe, stany zapalne w ostrej fazie
 • Problemy z układem krążenia
 • Skłonności do krwotoków, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Obecność nowotworów
 • Okres ciąży, laktacji lub trwające procedury in-vitro
 • Obecność polipów w miejscu planowanego leczenia
 • Rozrusznik serca lub inny aktywny implant elektroniczny w organizmie
 • Stały implant w miejscu planowanego leczenia
 • Trudności w gojeniu się ran w miejscu zabiegu
 • Aktywne schorzenia w miejscu planowanego leczenia
 • Zaburzenia wrażeń czuciowych Widoczne obrzęki, obecność płynu w jamie brzusznej
 • Autoimmunologiczne schorzenia skóry
 • Problemy z funkcjonowaniem nerek i wątroby
 • Zabiegi chirurgiczne w miejscu leczenia w ciągu ostatnich 90 dni lub rany niezagojone
 • Zabiegi kosmetyczne, takie jak głębokie złuszczanie, w miejscu leczenia w ciągu ostatnich trzech miesięcy
 • Ostre stany nerwowe, takie jak neuralgia Lokalne leczenie za pomocą kortykosteroidów, stosowanie leków na bazie izotretynoiny
 • Leczenie radioterapią lub chemioterapią.

PRZED ZABIEGIEM

Przed planowaną terapią, przez okres 3 miesięcy, unikaj głębokich złuszczeń skóry oraz inwazyjnych procedur w obszarze, który ma być poddany zabiegowi.

Dwa dni przed planowaną procedurą zadbaj o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu. Staraj się spożywać 2-3 litry płynów dziennie.

W dniu terapii wybierz luźne i komfortowe ubranie, które nie krępuje ruchów i ułatwia dostęp do miejsca zabiegu. Upewnij się, że przed przybyciem na zabieg zdjąłeś wszelką biżuterię.

Aby procedura była bardziej efektywna, obszar poddawany zabiegowi powinien być wolny od włosów. Zaleca się, aby przed zabiegiem dokładnie ogolić interesujący Cię obszar.

PRZEBIEG ZABIEGU

Procedura jest przeprowadzana na skórze wolnej od zanieczyszczeń. Przed rozpoczęciem, specjalista upewnia się, że skóra jest wolna od resztek makijażu, kosmetyków czy balsamów, a także sprawdza, czy obszar jest gładki i wolny od włosków.

Po dokładnym oczyszczeniu skóry, nakładany jest specjalny żel ułatwiający przewodzenie. Specjalista następnie przykłada głowicę urządzenia do skóry, wykonując ruchy okrężne podczas emitowania fal. Aplikator jest stale w kontakcie z powierzchnią skóry, podgrzewając ją i stymulując do regeneracji. Podczas procedury pacjent może odczuwać przyjemne ciepło, podobne do doznań podczas masażu kamieniami oraz delikatne wibracje. Po około 90 sekundach od rozpoczęcia, skóra osiąga temperaturę w zakresie 40-45 stopni Celsjusza, co jest kluczowe dla aktywacji procesów regeneracyjnych w tkankach.

Zwykle cała procedura trwa około 20 minut.

PO ZABIEGU

Po zabiegu skóra może przez krótki czas przybrać różowy odcień, co świadczy o tym, że tkanki osiągnęły oczekiwaną temperaturę, inicjując proces modelowania i wzmacniania. Zwykle ten efekt utrzymuje się przez kilka do kilkudziesięciu minut.

W ciągu kolejnych 4 dni po procedurze zaleca się utrzymanie odpowiedniego nawodnienia organizmu, spożywając co najmniej 2 litry wody dziennie. Pomoże to w osiągnięciu optymalnych rezultatów, wspierając organizm w eliminacji tłuszczu i toksyn. Może zaobserwować się tymczasowe przesuszenie skóry, dlatego warto ją nawilżać przy użyciu podstawowego balsamu.

W niektórych przypadkach może wystąpić delikatne uczucie swędzenia. U niektórych osób, szczególnie wrażliwych, mogą pojawić się drobne siniaki lub plamki krwawe.

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE ? UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW