PROFHILO® - Molekuła Młodości

Skuteczna metoda odmładzania skóry

MOLEKUŁA MŁODOŚCI PROFHILO® DZIAŁA JAK MILIONY SPRĘŻYNEK, KTÓRE PRZYWRACAJĄ UTRACONY KONTUR TWARZY. PREPARAT WYGŁADZA ZMARSZCZKI ORAZ LIFTINGUJE SKÓRĘ, NADAJĄC SKÓRZE UTRACONY EFEKT SPRĘŻYSTOŚCI.

MOLEKUŁA MŁODOŚCI PROFHILO® DZIAŁA JAK MILIONY SPRĘŻYNEK, KTÓRE PRZYWRACAJĄ UTRACONY KONTUR TWARZY. PREPARAT WYGŁADZA ZMARSZCZKI ORAZ LIFTINGUJE SKÓRĘ, NADAJĄC SKÓRZE UTRACONY EFEKT SPRĘŻYSTOŚCI.

\

ZABIEG PROFHILO®

BASIC

1000 PLN 

TWARZ

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

ZABIEG PROFHILO®

STANDARD

1000 PLN

SZYJA

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

ZABIEG PROFHILO®

PREMIUM

1800 PLN

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY

NADANIE SKÓRZE SPRĘŻYSTOŚCI

WYSMUKLENIE RYSÓW TWARZY

LIKWIDACJA OPADNIĘTYCH POLICZKÓW TZW."CHOMICZKÓW

PRZYWRÓCENIE UTRACONEGO KONTURU

WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK

POPRAWA GŁĘBOKIEGO NAWILŻENIA SKÓRY

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE ? UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW

FAQ:

DLACZEGO ZABIEG PROFHILO® JEST TAK WYJĄTKOWY ?

W 2015 i 2016 roku nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg odmładzający. Wyjątkowość tego zabiegu wynika z obecności w produkcie nietypowej odmiany kwasu hialuronowego. Wystepujący tu kwas hialuronowy jest niesieciowany i stabilizowany termicznie, co oznacza, że nie dodaje tkankom objętości, a jego wysokie stężenie - 64mg silnie stymuluje tkankę. Wpływa na komórki naskórka - keratynocyty, komórki skóry właściwej - fibroblasty oraz komórki tłuszczowe pobudzając ich metabolizm. W efekcie skóra odzyskuje swoje właściwości, cofa swój zegar biologiczny, stając się bardziej gęsta oraz napięta. Ogromnym plusem zabiegu jest minimalna inwazyjność. Naturalny i subtelny efekt "mini-liftingu" widoczny jest bezpośrednio po zabiegu i narasta w czasie 4-6 tygodni.

CZY ZABIEG PROFHILO® JEST BOLESNY ?

Zabieg nie jest bolesny lub jest minimalnie bolesny, jeśli próg bólu u danego pacjenta jest bardzo niski. Taki pacjent może poprosić o miejscowe znieczulenie kremem, co zdarza się rzadko. Technika iniekcji, to techika BAP (Beauty Aesthetic Points) to seria pięciu (na jedną stronę twarzy) specjalnie opracowanych punktów iniekcji, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległosci od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach daleko od dużych naczyń krwionośnych i gałęzi nerwowych, oraz w obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu.

CO TO ZNACZY, ŻE ZABIEG PROFHILO® JEST BEZ WAD ?

To najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64 mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu - stabilizacji termicznej - nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

PRZEBIEG ZABIEGU PROFHILO® ?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Procedura polega na wykonaniu łącznie 10 bezbolesnych i mało inwazyjnych wkłuć na twarzy, po 5 na stronę, w specjalnie opracowanych punktach anatomicznych. Technika iniekcji, to techika BAP (Beauty Aesthetic Points) to seria pięciu (na jedną stronę twarzy) specjalnie opracowanych punktów iniekcji, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległosci od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach daleko od dużych naczyń krwionośnych i gałęzi nerwowych, oraz w obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, które znika do godziny.

ILE TRWA ZABIEG PROFHILO® ?

Zabieg trwa ok. 20 minut. 

CO MOGĘ ROBIĆ PO ZABIEGU ?

Po zabiegu bez przeszkód możesz wrócić do aktywności zawodowej. Na 7 dni zrezygnuj z sauny i basenu. Ćwiczenia fizyczne możesz bezpiecznie wykonywać następnego dnia po zabiegu.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY ?

Efekt utrzymuje się od 1 do 1,5 roku.  

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ?

Przeciwwskazania to: niewyrównane choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej, zaburzenia krzepnięcia lub stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne w miejscach planowanego zabiegu, choroby nowotworowe, ciąża oraz okres karmienia piersią.