Zabieg EMTONE

EMTONE® to połączenie dwóch skutecznych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. EMTONE® pokonuje aż 5 przyczyn niedoskonałości skóry.

Zostań jednYM z 30 klientów, którzy otrzymają zabieg w limitowanej ofercie.

Antycellulitowa terapia EMTONE® Jeden zabieg na 5 przyczyn niedoskonałości ciała.

5 przyczyn niedoskonałości ciała które pokonuje EMTONE®

ZWŁÓKNIAŁA TKANKA ŁĄCZNA

W walce z cellulitem kluczowe jest uelastycznienie tkanki łącznej. Porównaliśmy ją stronę wcześniej do kabaretki, która – gdy jest zwłókniała – zaciąga i uwypukla „zraziki tłuszczowe”, tworząc nieestetyczne pofałdowania.

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

To nie tkanka tłuszczowa odpowiada za tworzenie się cellulitu, ale nadmiar tłuszczu może zwiększać widoczność skórki pomarańczowej. Jeśli bowiem pasma tkanki łącznej są zwłókniałe, to będą zaciągać tłuszcz, tworząc cellulit. A im więcej będzie zapasów tłuszczu, tym pofałdowania będą większe. A więc walcząc z cellulitem, warto także redukować tkankę tłuszczową, na przykład za pomocą zabiegów lipolitycznych.

WIOTKA I CIENKA SKÓRA

Trzecie zadanie to dbanie o jakość samej skóry, która znajduje się nad tkanka tłuszczową i łączną. Mówiąc najprościej i stosując uogólnienia: im jest ona grubsza i bardziej jędrna, tym lepiej „przykrywa” cellulit, w rezultacie jest on mniej widoczny. Skóra w dobrej kondycji po prostu „maskuje” problem”. Skóra cienka i wiotka, uwypukla go! W rozmowie z klientkami możesz porównać skórę do obrusu, im jest on grubszy, tym lepiej zakrywa fakturę stołu, na który jest położony.

LENIWY UKŁAD LIMFATYCZNY

Rozwojowi cellulitu sprzyja zbyt wolna praca układu limfatycznego. Dlatego tworząc idealną terapię antycellulitową, należy zadbać o przyspieszenie działania systemu chłonnego, aby szybciej pozbywać się zastojów i toksyn.

SŁABE UKRWIENIE TKANEK

Ciało zajęte cellulitem jest chłodniejsze, co potwierdzają badania kliniczne, wykorzystujące obraz z kamer termowizyjnych. Zabiegi skoncentrowane na ciele powinny poprawiać ukrwienie tkanek, pobudzając proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Będzie to miało wpływ na lepszą regenerację skóry i wygląd ciała.

EMTONE® to połączenie dwóch skutecznych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. EMTONE® pokonuje aż 5 przyczyn niedoskonałości skóry.

Promocja na obszary

\

Zabieg EMTONE SREBRNY

400 PLN/jeden obszar

CENA LIMITOWANA (400 PLN) OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

obszary: bryczesy, brzuch, uda, pośladki, pelikany, łydki, ramiona

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE ZŁOTY

700 PLN/dwa obszary

CENA LIMITOWANA OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

obszary: bryczesy, brzuch, uda, pośladki, pelikany, łydki, ramiona

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE ZŁOTY

1100 PLN/trzy obszary

CENA LIMITOWANA OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

obszary: bryczesy, brzuch, uda, pośladki, pelikany, łydki, ramiona

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

Promocja na PAKIETY

\

Zabieg EMTONE Płaski brzuch

1300 PLN/4 zabiegi

CENA LIMITOWANA OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

 

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE Jędrna pupa

1400 PLN/4 zabiegi

CENA LIMITOWANA OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

 

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

\

Zabieg EMTONE Smukłe uda

3000 PLN/4 zabiegi (2 obszary)

CENA LIMITOWANA OBOWIĄZUJE DLA 30 PIERWSZYCH OSÓB

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG EMTONE UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

SYNTEZA DWÓCH TECHNOLOGII ANTYCELLULITOWYCH W JEDNYM ZABIEGU! 

współdziałanie fal akustycznych i radiowych

Radiofrekwencja monopolarna (czyli monopolarna fala radiowa) uważana jest za bardzo skuteczną w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jednobiegunowa fala dociera najgłębiej, bo aż do tkanki podskórnej na głębokość ok. 4 cm! Jest wyjątkowa, ponieważ jej energia nie rozprasza się na płytszych poziomach, dzięki czemu wywołuje silną i głęboką regenerację. Podgrzewa tkanki podskórne do wysokich temperatur: 45-55 stopni Celsjusza i przebudowuje kolagen. Efekty? Pasma tkanki łącznej stają się sprężyste i elastyczne.

Dzięki temu już nie zaciągają „zrazików tłuszczowych” w cellulit. Fala radiowa monopolarna działa też lipolitycznie na tkankę tłuszczową. Efekt termiczny powoduje, że komórki tłuszczowe pozbywają się nagromadzonych zapasów tłuszczu. Zmniejsza się także ich liczba. Bardzo ważne jest też to, że radiofrekwencja monopolarna oddziałuje intensywnie na skórę właściwą, uruchamiając w niej produkcję nowego kolagenu i obkurczając wiotką skórę. W rezultacie ciało ujędrnia się i wysmukla.

Fale akustyczne, wywołując wibracje w tkance łącznej, rozbijają zwłóknienia tworzące skórkę pomarańczową. Dzięki falom uderzeniowym, błony komórek tłuszczowych uszkadzają się, co przyspiesza proces lipolizy (uwalniania i metabolizowania tłuszczu). Ponadto poprawia się krążenie krwi i mikrokrążenie limfatyczne. Z jednej strony przyspiesza to usuwanie uwolnionego tłuszczu i toksyn, z drugiej – poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, a nawet aktywuje enzymy rozkładające tłuszcz. Skóra staje się bardzie gładka i elastyczna, cellulit zredukowany, a sylwetka szczuplejsza (zmniejszone obwody w miejscach poddawanych zabiegom).

WYSZCZUPLENIE SYLWETKI

Zabieg jest szczególnie ceniony przez klientki, które nie mogą pozbyć się miejscowo nagromadzonego „tłuszczyku” innymi sposobami niż zabiegi, np. dietą i ćwiczeniami. U wielu kobiet występuje miejscowa podatność na magazynowanie tkanki tłuszczowej np. na biodrach, udach, brzuchu. Terapia uderzeniowa z wykorzystaniem fali akustycznej i monopolarnej radiofrekwencji usuwa miejscowe nadmiary tłuszczu, dbając jednocześnie o ujędrnienie skóry. Dzięki temu klientki nie pozostają z problemem nadmiaru „luźnej” skóry po redukcji tkanki tłuszczowej. Ich sylwetka jest wysmuklona, a skóra jędrna.

UJĘDRNIENIE CIAŁA

86% kobiet po urodzeniu pierwszego dziecka obserwuje u siebie problem „luźnej” skóry w okolicach brzucha. Jej ponowne ujędrnienie bez dodatkowego wsparcia nie jest łatwe. Zwłaszcza że z wiekiem w skórze ubywa kolagenu, a nowy wytwarzany przez organizm nie jest już tak wartościowy. Badania pokazują, że już po 20. roku życia w skórze ubywa ok. 1% kolagenu rocznie, a co 10 lat skóra traci ok. 7% swojej gęstości. Efekty wiotczenia skóry obserwujemy u kobiet średnio w okolicy 35. urodzin – także na ramionach, po wewnętrznej stronie ud, na pośladkach. Oprócz ćwiczeń fizycznych warto: pobudzać skórę do produkcji nowego kolagenu oraz obkurczać poluzowane z wiekiem włókna kolagenowe. Takie działanie ma monopolarna radiofrekwencja, zwiększa bowiem syntezę kolagenu i elastyny oraz sprawia, że skóra ujędrnia się i napina.

PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU

Dedykowane drenażowi limfatycznemu urządzenia przyspieszają metabolizm, ułatwiają pozbywanie się toksyn i zatrzymanej wody – w ten sposób redukują obrzęki. To jednak odrębne zabiegi i dodatkowe koszty. Tymczasem zabieg EMTONE  to taki masaż w trakcie głównego zabiegu, który działa również silnie antycellulitowo i ujędrniająco. To oszczędność czasu i większa efektywność, a co za tym idzie zadowolenie klientek.

REDUKCJA CELLULITU

Biorąc pod uwagę fakt, że według statystyk ok. 85- 98% kobiet obserwuje u siebie jakąś formę cellulitu, jest to zabieg pożądany i poszukiwany na rynku. Co ważne, połączenie RF w wersji monopolarnej z falami akustycznymi daje zadowalające efekty nawet w przypadku ciężkiego i umiarkowanego cellulitu. Ponieważ nie wymaga wykonywania długich serii, klientki szybko widzą efekty i są zadowolone ze zwycięstwa nad skórką pomarańczową.

POPRAWIA UKRWIENIA TKANEK

Obrazy termiczne skóry zajętej cellulitem pokazują, że jest ona niejednorodna cieplnie, gorzej ukrwiona, często też chłodniejsza w dotyku. Urządzenie, które używamy dzięki zastosowanej fali akustycznej poprawia ukrwienie skóry, wywołując neowaskularyzację, co sprzyja redukcji cellulitu oraz lepszemu odżywieniu tkanek. Mówiąc najprościej, skóra ma więcej budulca do tworzenia nowego kolagenu i elastyny, włókien odpowiadających za jędrność, elastyczność, a więc i młodość skóry.

EFEKTY ZABIEGOWE

Jakie rezultaty daje zabieg EMTONE®? Urządzenie uderzające w 5 przyczyn niedoskonałości
ciała ma potwierdzoną skuteczność za pomocą badań klinicznych. Poznaj efekty połączenia fal
radiowych i akustycznych na podstawie wyników tych badań*

 • 93% kobiet poddanych badaniom klinicznym osiągnęło znaczną redukcję cellulitu.
 • Największą poprawę osiągnięto u pacjentek z umiarkowanie ciężkim cellulitem.
 • Nierówności skórne, nazywane powszechnie pomarańczową skórką, zmniejszyły się, a skóra wygładziła.
 • Pacjenci wskazywali na zmniejszenie obwodów bioder średnio o 2.31 cm i 2.13 cm na każdym udzie.
 • Pacjenci nie stosowali dodatkowej diety, a ich waga nie zmieniła się znacząco – doszło jednak do redukcji obwodów, ujędrnienia i wysmuklenia.
 • Badanie USG wykazało wygładzenie i pogrubienie skóry właściwej oraz zmniejszenie warstwy tłuszczu podskórnego.
 • Obraz termiczny wskazywał większą jednorodność cieplną obszarów poddanych zabiegom, co świadczy o lepszym ukrwieniu i dotlenieniu tkanek.
 • Subiektywne zadowolenie pacjentów było jeszcze
  wyższe niż obiektywne wyniki, pacjenci wskazywali na takie odczucia jak poprawa elastyczności skóry, wygładzenie i lepszy przepływ krwi.

*Fritz K, Salavastru C, Gyurova M. Clinical evaluation of simultaneously applied monopolar
radiofrequency and targeted pressure energy as a new method for noninvasive
treatment of cellulite in postpubertal women. J Cosmet Dermatol. 2018.

 

I

WSKAZANIA

 • Cellulit w każdej fazie, nawet najbardziej zaawansowanej
 • Cellulit tłuszczowy, wodny, włóknisty, mieszany
 • Utrata jędrności skóry brzucha, ud, pośladków, ramion, bioder, nad kolanami
 • Wiotczenie skóry związane z wiekiem
 • Nadmiar luźnej skóry po ciąży lub odchudzaniu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Profilaktyka utraty wiotkości skóry po 35 roku życia
 • Wspomaganie odchudzania

PRZECIWSKAZANIA

 • Zakażenia bakteryjne, wirusowe, ostre stany zapalne
 • Choroby układu krążenia
 • Koagulopatie krwotoczne w wywiadzie, tosowanie antykoagulantów
 • Nowotwory
 • Ciąża, karmienie piersią lub trwająca procedura zapłodnienia in-vitro
 • Polipy w obszarze leczenia
 • Rozrusznik serca lub jakikolwiek inny aktywny implant elektryczny w ciele
 • Trwały implant w leczonym obszarze
 • Słabo gojące się i niezagojone rany w obszarze zabiegowym
 • Wszelkie aktywne schorzenia w obszarze objętym leczeniem
 • Zaburzenia czucia
 • Wyraźny obrzęk, wodobrzusze, wysięk
 • Choroby autoimmunologiczne związane ze skórą
 • Choroby nerek i wątroby
 • Jakikolwiek zabieg chirurgiczny w obszarze leczenia w ciągu ostatnich trzech miesięcy lub nie w pełni zagojony
 • Ablacyjne/nieablacyjne zabiegi kosmetyczne (głębokie złuszczanie) w obszarze zabiegowym w ciągu 3 miesięcy przed  eczeniem
 • Ostra neuralgia i neuropatia
 • Miejscowe leczenie kortykosteroidami, stosowanie izotretynoiny
 • Radioterapia, chemioterapia

PRZED ZABIEGIEM

Pamiętaj, aby przez 3 miesiące przed zabiegiem nie wykonywać głębokich peelingów oraz zabiegów ablacyjnych w miejscu, które zamierzasz poddać terapii.

Dwa dni przed zabiegiem rozpocznij nawadnianie organizmu. Przypilnuj, aby pić 2-3 litry wody dziennie.

W dniu zabiegu załóż wygodne i swobodne ubranie, taka odzież ułatwi wykonywanie zabiegu. Do zabiegu należy zdjąć biżuterię.

Miejsce zabiegowe powinno być pozbawione włosów,zalecamy dokładne ogolenie go przed zabiegiem.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonujemy na czystej skórze. Personel usuwa najpierw resztki kosmetyków, balsamów do ciała itp., a następnie sprawdza, czy skóra jest pozbawiona włosków.

Następnie na czystą skórę nakładamy żel przewodzący. Osoba wykonująca zabieg przykłada głowicę do skóry i wykonuje okrężne ruchy w trakcie emitowania fal radiowych i akustycznych. Końcówka aplikatora jest cały czas w kontakcie
z tkankami, rozgrzewając je i mobilizując je do ujędrniania i wysmuklania. Będziesz odczuwać ciepło, przypominające masaż ciepłymi kamieniami oraz drgania. Optymalna temperatura 40-45 stopni Celsjusza zostanie osiągnięta już w 90 sekund od rozpoczęcia zabiegu. To ważne, ponieważ cały pozostały czas zostanie wykorzystany na efektywne pobudzanie tkanek do przebudowy.

Czas trwania zabiegu to ok. 20 minut.

PO ZABIEGU

Tylko przez chwilę Twoja skóra będzie zaczerwieniona w miejscu zabiegu. To oznacza, że tkanki osiągnęły właściwą temperaturę, a w Twoim ciele rozpoczął się intensywny proces wysmuklania i ujędrniania. Rumień utrzyma się maksymalnie przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut.

Przez 4 dni po zabiegu kontynuuj nawadnianie, pijąc codziennie minimum 2 litry wody. Dzięki temu osiągniesz lepsze efekty, Twój organizm szybciej pozbędzie się uwolnionego tłuszczu i toksyn. Skóra po zabiegu może być przesuszona, nawilżaj ją standardowym balsamem do ciała.

W rzadkich przypadkach może wystąpić lekkie swędzenie skóry, a także – u osób podatnych na tego typu zmiany – niewielkie krwiaki lub wybroczyny.

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE ? UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW