Zabieg KARISMA

Przełomowy biostymulator na bazie Rh kolagenu

Czy marzysz o naturalnym odmłodzeniu i rewitalizacji skóry bez konieczności rezygnacji z bezpieczeństwa? Odkryj – przełomowy biostymulator na bazie Rh kolagenu, który jest identyczny z ludzkim. To bezprecedensowa nowość na polskim rynku medycyny estetycznej, który w naturalny sposób odmładza, napina skórę, wypełnia drobne zmarszczki i daje lekki efekt liftingu.

\

Natural V lift

Karisma kolagen

1000 PLN

30 min

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

Karisma Kolagen

1000 PLN

1 h

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

Przywróć Blask i Jędrność Swojej Skórze

Karisma to prawdopodobnie jedyny preparat, który nie wymaga testów alergicznych przed wykonaniem zabiegu, a zawierając wyłącznie naturalne składniki, jest w 100% biodostępny i mobilizuje skórę do bioregeneracji. Wystarczą tylko dwa zabiegi, aby cieszyć się efektami poprawy konturu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz poprawy jakości i gęstości skóry.

Nie czekaj! Przekonaj się jak działają kluczowe dla elastyczności i jakości skóry włókna kolagenu i elastyny, stymulowane przez Karisma. Zadbaj o swoją skórę i pozwól sobie na chwilę luksusu z Karisma.

Naturalna

Zawiera wyłącznie naturalne składniki, bez chemicznych środków sieciujących.

BIOZGODNA

Jest w 100% biodostępna i mobilizuje skórę do bioregeneracji.

BEZPIECZNA

Nie wymaga testów alergicznych przed wykonaniem zabiegu.

EFEKT KARISMA

  • Odmłodzenie skóry twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu i dłoni
  • Poprawa konturu twarzy, delikatny efekt liftingu
  • Redukcja zmarszczek Redukcja blizn, rozstępów
  • Poprawa jakości i gęstości skóry

JAK DZIAŁA KARISMA?

Preparat KARISMA to biostymulator, który bazuje na stymulacji organizmu do regeneracji, do tworzenia kluczowych dla elastyczności i jakości skóry włókien kolagenu czy elastyny. KARISMA jako pierwszy biostymulator na polskim rynku, oparty jest o rekombinowany kolagen ludzki, uzyskiwany z hodowli jedwabników.

Znajomość sekwencji genu dla jednego z białek jedwabnych, serycyny, pozwolił na zastąpienie go genem kolagenu typu I. W wyniku tej zamiany jedwabniki syntetyzują kolagen, który podany do skóry poprawia stan macierzy zewnątrzkomórkowej – ECM. Rh kolagen jest w stu procentach bezpieczny, dobrze tolerowany i nie powoduje reakcji alergicznych. Jednocześnie daje bardzo szybkie i naturalne efekty w postaci ujędrnienia, napięcia i poprawy jakości skóry.

DLA PEŁNEGO EFEKTU WYSTARCZĄ 2 ZABIEGI

Protokół KARISMA zakłada wykonanie 2 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. W zależności od wieku, stylu życia i jakości skóry, efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Warto wykonać zabieg przypominający po 4 miesiącach.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

W zależności od wskazań, KARISMA podawana jest techniką mezoterapii lub liniową wsteczną, przy użyciu igły lub kaniuli. Zabieg nie wymaga znieczulenia czy rekonwalescencji.

 

Zdjęcia procedur dostępne na witrynie Chloe Clinic służą głównie jako ilustracje. Ważne jest, aby mieć na uwadze, że efekty zabiegów mogą się różnić w zależności od unikalnych właściwości skóry, jej stanu oraz innych aspektów. Skoro każda skóra jest wyjątkowa, rezultaty mogą nie być dokładnie takie same jak te przedstawione na zdjęciach. Zalecamy konsultację ze specjalistą przed wyborem zabiegu, aby uzyskać pełne informacje o potencjalnych wynikach

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE ? UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW