ZABIEG HIFU Body

Brzuch | Pośladki  | Uda | Pelikany

ZABIEG HIFU TO INNOWACYJNA METODA UMOŻLIWIAJĄCA WYKONANIE NATURALNEGO LIFTINGU SKÓRY BEZ KONIECZNOŚCI UŻYCIA SKALPELA.

\

ZABIEG HIFU Body

BRZUCH

1200 PLN

Obszar zabiegu: Brzuch

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W BOOKSY Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

ZABIEG HIFU Body

UDA

1799PLN 1299 PLN

Obszar zabiegu: Całe uda

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W VERSUM Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

ZABIEG HIFU Face

POŚLADKI

1099PLN 799 PLN

Obszar zabiegu: Pośladki

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W VERSUM Z CENĄ GWARANTOWANĄ

\

ZABIEG HIFU Face

PELIKANY

799PLN 599 PLN

Obszar zabiegu: Pelikany

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DOKOŃCZ REZERWACJE W VERSUM Z CENĄ GWARANTOWANĄ

ZMNIEJSZENIE NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

UJĘDRNIENIE BRZUCHA, UD, POŚLADKÓW I RAMION

WYMODELOWANIE SYLWETKI

ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI ROZSTĘPÓW, BLIZN ORAZ PRZEBARWIEŃ

POZBYCIE SIĘ ZWIOTCZAŁEJ SKÓRY

POPRAWA NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY

REGENERACJA KOLAGENU

ODMŁODZENIE SKÓRY

BEZPIECZNY I BEZINWAZYJNY

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas konsultacji lekarskiej przez zabiegiem ustalany jest z pacjentem schemat terapii. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra w obszarze zabiegowym zostaje oczyszczona i zostaje na nią nałożony żel zabiegowy. Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu do ciała głowic zabiegowych emitujących zogniskowaną falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkankę na różnych głębokościach. 

WSKAZANIA

Pozbycie się zwiotczałej skóry, utrata kilogramów, zlikwidowania rozstępów, usunięcia blizn, zredukowania przebarwień, wymodelowania sylwetki, zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej 

PRZECIWWSKAZANIA

Stan zapalny i zmiany skórne w obszarze wykonywania zabiegu, ciąża, choroba nowotworowa 

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE ? UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW

FAQ:

CZYM JEST ZABIEG HIFU?

HIFU to skrót pochodzący od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound. W przełożeniu na język polski oznacza skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym natężeniu. Jest to zatem fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, która dociera na różne głębokości tkanek. Pod wpływem działania fali w tkankach zachodzą dwa procesy – termiczny i mechaniczny. Efektem procesu termicznego jest absorpcja fali ultradźwiękowej, która zwiększa ruch komórek. W związku z tym zjawiskiem temperatura w tkankach wzrasta do około 60-70 stopni i dochodzi do niewielkich poparzeń. Kontrolowane poparzenia mają średnicę od 0,5 do 1 mm. W wyniku działania procesu mechanicznego wewnątrz komórek powstają pęcherzyki gazu. Prowadzą one do nagłego wzrost ciśnienia i niszczą strukturę komórek. Uszkodzenia stymulują procesy odbudowy i regeneracji tkanki. Zwiększa się produkcja włókien kolagenowych oraz elastyny. HIFU oddziałuje na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy SMAS. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte. Jest to mało inwazyjna metoda i rozwiązanie dla osób, które unikają zabiegów chirurgicznych.

HIFU jest obecne w innych dziedzinach medycyny od przeszło 20 lat i wykorzystuje się tą metodę w leczeniu onkologicznym, przede wszystkim przy raku prostaty oraz nerek. Kilka lat temu HIFU wdarło się szturmem do gabinetów medycyny estetycznej i jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów liftingujących i ujędrniających skórę.

KIEDY WIDOCZNE SĄ PIERWSZE EFEKTY?

Pierwsze efekty są dostrzegalne zwykle od razu po zabiegu, najpóźniej w ciągu 24-48 godzin od przeprowadzonej sesji. Na ostateczne rezultaty należy poczekać około 2-3 miesięcy, ponieważ tyle czasu trwa proces regeneracji i odbudowy kolagenu. Dzięki temu, że HIFU pobudza produkcję elastyny i kolagenu, zwiększa się napięcie skóry, jest ona wygładzona i zagęszczona i odmłodzona.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg nie jest bolesny. Pacjent podczas zabiegu odczuwa ciepło w miejscu przyłożenia głowicy. W przypadku zabiegu HIFU zastosowanie kremu znieczulającego nie przynosi pożądanego efektu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ fale ultradźwiękowe oddziałują znacznie głębiej, niż dociera preparat znieczulający. W przypadku osób z bardzo niską tolerancją na ból można zastosować paracetamol około godzinę przed planowanym zabiegiem.

 

KTO WYKONUJE ZABIEG?

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej.