Botox Dwie Okolice

Zabieg „Botox Dwie Okolice” to procedura medyczna polegająca na stosowaniu toksyny botulinowej (popularnie zwaną „Botoxem”) w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek w dwóch wybranych obszarach twarzy. Botox jest neurotoksyną produkowaną przez bakterie Clostridium botulinum, która działa poprzez blokowanie sygnałów nerwowych do mięśni.

Podczas zabiegu, niewielka ilość toksyny botulinowej jest precyzyjnie wstrzykiwana w wybrane obszary twarzy, co pozwala na rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych. Najczęściej zabieg ten stosowany jest w obszarze czoła, wokół oczu (tzw. „kurze łapki”), pomiędzy brwiami, czy wokół ust.

Proces ten prowadzi do zredukowania widoczności istniejących zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych, co sprawia, że skóra wygląda na gładszą i młodziej. Efekty tego zabiegu są tymczasowe i zazwyczaj utrzymują się od 3 do 6 miesięcy, po czym mogą być powtórzone.

Warto zaznaczyć, że Botox jest stosowany również w leczeniu niektórych problemów medycznych, takich jak nadmierne pocenie się, migreny czy spastyczność mięśniową.

Przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z naszym wykwalifikowanym lekarzem, który dokładnie oceni stan skóry, omówi oczekiwania i potencjalne ryzyko.

Botox Dwie Okolice

\

Cennik*

800 PLN

*Sprawdź nasze promocje i rabaty na serwisie BOOKSY

CHLOE CLINIC Klinika Pięknej Skóry

✆ +48 513 974 513
ul. Burakowska 16/U1 (lokal usługowy – od ulicy)
01-066 Warszawa

Uwaga: Informacja o Charakterze Ogólnym Prezentowane na stronie opisy zabiegów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują profesjonalnej konsultacji medycznej. Rzeczywiste zabiegi mogą różnić się od opisów, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do umówienia się na konsultację, gdzie nasi eksperci pomogą opracować spersonalizowany plan zabiegowy, dostosowany do Państwa unikalnych potrzeb i oczekiwań. Konsultacja jest kluczowa do dokładnego zrozumienia i spełnienia Państwa wymagań estetycznych.

*Dotyczy ceny – Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu ustalenia aktualnej ceny należy się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zapisu na zabiegi – Booksy – Warszawa

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW CHLOECLINIC

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI ALBO ZWROT KOSZTÓW
JESTEŚMY PEWNI, ŻE ZABIEG SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA. GDYBY JEDNAK Z JAKIEGOŚ POWODU BYŁO INACZEJ OTRZYMASZ OD NAS ZWROT KOSZTÓW